KVIEČIAME SPALIO 17 D. DALYVAUTI RENGINYJE „PIENO LAŠAS – 2014“, kuriame bus pagerbtos geriausios respublikos melžėjos. Renginys vyks pramogų centre „Gyvas sidabras“ (Pergalės g. 15, Sidabravas, Radviliškio r.)

Kvietimas

Varžytuvės vyks:


2014 m. spalio 15 d. ŽŪB "Sidabravas", Dotiškių km., Sidabravo sen. Radviliškio r. Pradžia 12.00 val.

Varžytuvės vyko:

1. 2014-06-18 d. Stasio Didžiulio ūkyje, Matlaukio k., Kybartų sen., Vilkaviškio r.
Nugalėtojai:
I vieta – JOLANTA BOSIENĖ, atstovaujanti A. Šneiderio ūkį
II vieta – EDITA DIDŽIULIENĖ, atstovaujanti St. Didžiulio ūkį
III vieta – VIRGINIJA MARIJA KASPARAITIENĖ, atstovaujanti savo ūkį.

2. 2014-06-19 d. Drąsutaičių UAB, Drąsutaičiuose, Joniškio r.
Nugalėtojai:
I vieta – POVILAITIENĖ REGINA, atstovaujanti ŽŪB „Skaisgiriai“
II vieta – VIDA ČERBAUSKIENĖ, atstovaujanti ŽŪB „Kepaliai“
III vieta – GURSKIENĖ EDITA, atstovaujanti ŽŪB „Skaisgiriai“

3. 2014-06-26 d. V. Balandžio ūkyje, Krikštėnuose, Ukmergės r.
Nugalėtojai:
I vieta – AUDRONĖ KAZLAUSKIENĖ, atstovaujanti M. Kazlausko ūkį
II vieta – VAIDA LATOŽIENĖ, atstovaujanti S. Pociūno ūkį
III vieta – ZOFIJA GRIŠKEVIČIENĖ, atstovaujanti savo ūkį.

4. 2014-08-26 d. R. Daukševičienės ūkyje, Užpaliuose, Utenos r.
Nugalėtojai:
I vieta – RŪTA DAUKŠEVIČIENĖ, atstovaujanti R. Daukševičienės ūkį
II vieta – DAIVA VITKŪNIENĖ, atstovaujanti A. Pociūno ūkį
III vieta – EGLĖ KUMELYTĖ, atstovaujanti savo ūkį.

5. 2014-08-28 d. R. Strazdienės ūkyje, Varniškių km., Kupiškio r.
Nugalėtojai:
I vieta – RASA SABALIAUSKIENĖ, atstovaujanti A. Adamonienės ūkį (Kupiškio r.)
II vieta – AUDRONĖ JANAUSKIENĖ, atstovaujanti G. Žilinskienės ūkį (Kupiškio r.)
III vieta – JOLANTA STANKEVIČIENĖ, atstovaujanti savo ūkį (Kupiškio r.)

6. 2014-08-29 d. ŽŪB „Agrowill-Nausodė“, Kirmėlių k., Anykščių r. .
Nugalėtojai:
I vieta – JOVITA PEČIULYTĖ, atstovaujanti ŽŪB „Elma“
II vieta – VIRGINIJA VINGILIENĖ, atstovaujanti ŽŪB „Agrowill-Nausodė“
III vieta – DAIVA SINIAKOVIENĖ, atstovaujanti ŽŪB „Elma“

7. 2014-09-04 d. R. ir V. Galdikų ūkyje, Prūsalių k., Nausodžio sen., Plungės r.
Nugalėtojai:
I vieta – RUGINIENĖ JUDITA, atstovaujanti M. Kakčio ūkį
II vieta – LABUNSKIENĖ JŪRATĖ, atstovaujanti J. Martišiaus ūkį
III vieta – PETRIKIENĖ VAIDA, atstovaujanti savo ūkį

8. 2014-09-11 d. ŽŪK „Lumpėnų rambynas“, Pagėgių sav.
Nugalėtojai:
I vieta – SNEGIRIOVIENĖ LINA, atstovaujanti ŽŪB „Bajėnai“
II vieta – DILBIENĖ DIANA, atstovaujanti ŽŪB „Piktupėnai“
III vieta – ČIUŽAS RIČARDAS, atstovaujantis ŽŪK „Lumpėnų rambynas“.

9. 2014-09-25 d. LSMU VšĮ Praktinio mokymo ir bandymų centre, Giraitė
Nugalėtojai:
I vieta – GIRDAUSKIENĖ RIMA, atstovaujanti R. Majero ūkį
II vieta – NAUJOKIENĖ VERONIKA, atstovaujanti LSMU VšĮ PMBC
III vieta – NAVIKIENĖ LINA, atstovaujanti UAB Daugėliškiai

10. 2014-10-02 d. V. Baršausko ūkyje, Paulių k., Jurbarko r.
Nugalėtojai:
I vieta - RASA DUBINSKIENĖ, atstovaujanti D. Dubinsko ūkį
II vieta – EDITA ANDRIULAITIENĖ, atstovaujanti E.Pociaus ūkį
III vieta - ŽILVINAS OBERAUSKAS, atstovaujantis savo ūkį.

Ministro isakymas

Nuostatai

Teoriniai klausimai

Rėmėjai